Teated Kool Uudised   Ajalugu   Õpetajad   Sisseastujale Põhimäärus   Koolivaheajad   Õppetasud   Tööplaan   Õppekavad Toimingupiirang
 
 

ÕPETAJAD

 

Kerli Sirila - direktor                                           mob. 56 630 933   koerumuusikakool@gmail.com; sirilake@gmail.com

Pille Piibeleht - solfedžo, üldklaver                     tel. 55 588 515   pillepiibeleht2@hot.ee

Ilme Meier - klaver                                              tel. 56 648 841   siiriusB@hot.ee

Liana Kullasepp - akordion, laul, muusikalugu   tel. 55 542 028   liants@hotmail.com

Ksenia Vaher - viiul                                              tel. 55 85 322    svs1@pisem.net

Peeter Prints - kitarr                                             tel. 5615 7912    peeter.prince@gmail.com

Kerstin Laanemets - flööt                                    tel. 56 691 901    kerstin_laanemets@hotmail.com

Teet Tihvan - klarnet, saksofon, trompet             tel. 51 75 067    teet.tihvan.002@mail.ee

Marko Sirila - löökpillid                                      tel. 56 643 669  marko.sirila@gmail.com

Maria Šnurova - klaver, kontsertmeister, üldklaver       tel. 58 046 256   doggrose@yahoo.com

Leelo Ambos - üldklaver; muusikalugu         tel. 56 157 638   leeloambos@gmail.com

Eve Martjak - akordion; üldklaver       tel. 56 264 648   eve.martjak@mail.ee